centrální vysávání

ALDES AXPIR

Čistota prostředí
Spočívá v oddělení sací jednotky od obytné části domu, například garáž, sklep, či jiné technická místnost. Od ní vedou potrubní rozvody, které ústí do několika vysavačových zásuvek vhodně umístěných po celém domě, či bytě.  Veškeré nečistoty jsou odváděny  do centrální jednotky, přefiltrovaný vzduch je odveden potrubím zcela mimo dům a v místnostech se tak nevíří prach.

Bezkabelové spouštění
Pouze patentované řešení ALDES Vám přináší maximální komfort ovládání spolu s lehkou a téměř nezničitelnou hadicí. Patentovaný systém spouštění reaguje na infrazvuk vydaný hadicí i na 150m!

Prodloužená záruka
Na všechny centrální vysavače ALDES poskytujeme prodlouženou záruku na 5 let.

Pohodlné používání
Zapomeňte na těžké vysavače. Nyní Vám stačí lehká 7,5m dlouhá hadice, trubky a kombinovaná hubice. Hadici jen zapojíte do zásuvky a můžete začít vysávat.

Minimum údržby
Všechny centrální vysavače ALDES používají 30l fitlrační vak na nečistoty. Naplnění vaku trvá obvykle déle než rok. Po jednoduché výměně můžete bez údržby vysávat celý další rok.

Maximální sací výkon
Sací výkon centrálních vysavačů je mnohem vyšší než u klasických domácích vysavačů. Vše díky možnosti použítí větších motorů s vyšším výkonem a životností. Vysoký průtok vzduchu vysavačů ALDES zabraňuje ucpání potrubí.

Minimální hlučnost
V oblasti hluku prakticky nemají konkurenci.