elektronický zabezpečovací systém

JABLOTRON 100

Intuitivní ovládání
Segmenty fungují jako semafor. Když svítí zelená, alarm je odjištěný a vy se můžete volně pohybovat po domě. Červená značí  zajištění domu proti zlodějům. Díky světelné signalizaci na klávesnici alarmu okamžitě vidíte, co je a co není chráněno.

Bezpečná autorizace
O přístupech k alarmu máte dokonalý přehled. Každé odjištění zařízení totiž vyžaduje autorizaci pomocí čipu či zadání kódu. Ačkoli je nastavení alarmu jednoduché, nemusíte se bát, že ho bude ovládat někdo cizí.

Systém se vám přizpůsobí
Pokud si časem přistavíte třeba garáž, není problém alarm JABLOTRON 100 rozšířit. Stačí si zavolat montážního partnera, který vám nainstaluje do garáže detektory a ke klávesnici přidá další „semafor“, neboli segment. Těch můžete mít až 20.

Zabezpečte svůj majetek odkudkoli
Odjištění a zajištění alarmu nebo ovládání zařízení v bytě či firmě zvládnete i na dálku přes mobilní a webovou aplikaci MyJABLOTRON. Přehled o tom, co se děje, máte kdekoliv.

Aplikace mimo jiné umí
Nabídnout přehled o všech zařízeních od Jablotronu. Ovládat váš alarm stejně jako na klávesnici. Zobrazit foto z detektorů v místnosti. Sledovat teplotu nebo spotřebu energií

Pohodlnější byt s alarmem JABLOTRON 100
Kromě zabezpečení dokáže systém od Jablotronu bydlení i výrazně zpříjemnit. Umí na dálku ovládat spotřebiče, spouštět automatické akce nebo je navázat třeba na roční období.

Ovládání topení
Na ovládání alarmu i topení ve vašem bytě vám stačí jeden systém. Proto se vám může změnit teplota z komfortní na ekonomickou, poté co zajistíte.
Pomocí aplikace MyJABLOTRON navíc můžete vše sledovat a regulovat vzdáleně.

Automatické rozsvícení světel
Nehledejte za dveřmi vypínač. Světla v bytě se automaticky rozsvítí hned po odjištění alarmu. 
Jednoduše si nastavíte rozsvícení jakéhokoliv počtu světel v různých pokojích

Dálkové ovládání žaluzií
Jeden stisk tlačítka na klávesnici alarmu a stáhnete nebo vytáhnete žaluzie ve všech oknech.
Nebo to stejné provedete přes multifunkční klíčenku, kterou zajišťujete alarm.

Čtyři způsoby, jak ovládat váš JABLOTRON 100
Ať už potřebujete v bytě odjistit alarm, vytáhnout žaluzie nebo rozsvítit všechna světla, vždy máte několik možností, jak to udělat.

Chraňte se před ohněm, vodou i plynem
Systém vás upozorní nejen na přírodní živly, ale i na příliš vysokou spotřebu elektřiny nebo překročení teploty v bytě