AXPIR

Čistota prostředí
Spočívá v oddělení sací jednotky od obytné části domu, například garáž, sklep, či jiné technická místnost. Od ní vedou potrubní rozvody, které ústí do několika vysavačových zásuvek vhodně umístěných po celém domě, či bytě.  Veškeré nečistoty jsou odváděny  do centrální jednotky, přefiltrovaný vzduch je odveden potrubím zcela mimo dům a v místnostech se tak nevíří prach.

Prodloužená záruka
Na všechny centrální vysavače ALDES poskytujeme prodlouženou záruku na 5 let.

Oddělená nádoba na odpad
má nádobu s filtračním vakem oddělitelnou. Díky tomu ji můžete pohodlně obsluhovat umístěnou i pod stropem.

Minimum údržby
Všechny centrální vysavače ALDES používají 30l fitlrační vak na nečistoty. Naplnění vaku trvá obvykle déle než rok. Po jednoduché výměně můžete bez údržby vysávat celý další rok.‘

Přehledné ovládání
Díky maximální přehlednosti a intuitivnímu ovládání zvládne používat vysavač i Vaše dítě.

Bezkabelové spouštění
Pouze patentované řešení ALDES Vám přináší maximální komfort ovládání spolu s lehkou a téměř nezničitelnou hadicí. Patentovaný systém spouštění reaguje na infrazvuk vydaný hadicí i na 150m! Zapomeňte na těžké vysavače. Nyní Vám stačí lehká 7,5m dlouhá hadice, trubky a kombinovaná hubice. Hadici jen zapojíte do zásuvky a můžete začít vysávat.

Maximální sací výkon
I nejslabší vysávací jednotka ALDES nabízí nadstandardní sací výkon 425W a bezkonkurenční průtok vzduchu 210 m3/hod. Vše díky možnosti použítí větších motorů s vyšším výkonem a životností. Vysoký průtok vzduchu vysavačů ALDES zabraňuje ucpání potrubí.

Minimální hlučnost
V oblasti hluku prakticky nemají konkurenci. Hluk je dokonce nižší než u klasických vysavačů.

Moderní zásuvky
Díky spolupráci firem ALDES a Legrand Vám můžeme nabídnout širkou škálu zásuvek s rámečky v designu Legrand.